LEAN STARTUP MASTERCLASS

Dwudniowe szkolenie wzmacniania korporacyjnej przedsiębiorczości.

Przemieniamy managerów w prawdziwych przedsiębiorców

Szkolenie Lean Startup wyposaża uczestników w kompetencje i nowy sposób myślenia o rozwijaniu biznesowych pomysłów. Celem Lean Startup Masterclass jest to, aby po jego ukończeniu managerowie potrafili sprawnie posługiwać się narzędziami i metodami Intrapreneurship zaczerpniętymi z metody Lean Startup i powiązanych, takich jak: Customer Development, Running Lean, czy Lean Enterprise.

kreseczka

Metoda Lean Startup

Lean Startup to podejście do tworzenia innowacyjnych biznesów redukujące nakład czasu i inwestycji. Metoda ta została opracowana i zaproponowana przez Erica Riesa i umożliwia wykorzystywanie innowacyjnych narzędzi i tworzenie firm, które zdobędą rynek. U jej podstawy leży zaczerpnięte ze świata startup’ów sprawne poruszanie się po świecie ogromnej niepewności i ryzyka, które może być skutecznie implementowane do struktur dużych firm i korporacji.

LS-process
LEAN---temat-warsztatow
kreseczka

Tematyka warsztatów

Podczas warsztatów Lean Startup doświadczysz w praktyce jak redukować nakład czasu i inwestycji swoich innowacyjnych wysiłków. Poznasz proces oraz praktyczne narzędzia, które pomogą Ci efektywnie testować założenia, a tym samym tworzyć rozwiązania dopasowane do potrzeb użytkowników. W ramach warsztatów wejdziesz w buty prawdziwych przedsiębiorców, porozmawiasz z klientami oraz stworzysz usługę, którą zweryfikuje rynek. Dodatkowo zainspirujesz się przykładami z całego świata oraz wymienisz myśli z przedstawicielami innych firm.

POBIERZ AGENDĘ
kreseczka

Kto skorzysta z warsztatów?

Program szkolenia opracowany został dla przedstawicieli korporacji, którzy chcą doświadczyć nowej filozofii tworzenia i testowania produktu, która zamienia dużą firmę w dynamiczny startup. Metoda Lean Startup oraz narzędzia i techniki wykorzystywane podczas szkolenia będą miały realny wpływ na pracę:

  • New Business Developer
  • Product Manager
  • Innovation Manager
  • Marketing Manager
  • Intrapreneurship Manager
  • Przedsiębiorców rozwijających swój biznes

LEAN---kto-skorzysta
kreseczka

Najbliższe warsztaty odbędą się

27-28 czerwca w Warszawie

Cena Early Bird (do 27.05.): 2 240,00 zł netto

Cena Regularna: 2 490,00 zł netto

25-26 października w Warszawie

Cena Early Bird (do 31.08.): 2 240,00 zł netto

Cena Regularna: 2 490,00 zł netto